Lëmsh 

“West side family” rikthejnë zërin e Dr.Florit, sjellin surprizën për të gjithë fansat

Shpërndaje lajmin
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ndarja nga jeta e Dr. Florit ishte një lajm i hidhur për artin shqiptar dhe për muzikën.

Ai do të kujtohet si një ndër këngëtarët që i dha shumë hite fansave të tij, e po ashtu si pjesë e pandashme e grupit “West side family”.

Por ndërsa kanë kaluar tre vite nga largimi i tij, dy pjesëtarët e tjerë të grupit, Landi dhe Miri do të sjellin një këngë të re, ku do të jetë edhe zëri i Florit.

Në një postim në rrjetet sociale, Landi ka shkruar:

 Pa fjalë të tepërta! West Side Family vjen së shpejti…”.

Lajme të ngjashme

Leave a Comment

© Copyright 2020 Reporteri.al.