Lëmsh 

Tre meshkujt shqiptarë të fiksuar pas orëve, kush e ka më të shtrenjtë?

Shpërndaje lajmin
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Kohët e fundit ju kem i treguar blerjet marramendëse të Noizyt, të cilat përfshijnë një Ferrari superluksoze dhe një orë marramendëse, vlera e së cilës është sa një shtëpi.Por, siç duket, Noizy nuk është i vetmi që ka këtë dëshirë të çmendur për orët. Edhe meshkuj të tjerë të showbizit shqiptar janë marrosur pas firmave dhe kanë bërë blerje marramendëse. Per me shum klikoni ne linkun me posht.

link

Lajme të ngjashme

Leave a Comment

© Copyright 2020 Reporteri.al.