Aktualitet Rajoni 

Qytetet e Europës nga ku mund të udhëtoni dhe oraret e fluturimeve…

Shpërndaje lajmin
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka publikuar kalendarin e riatdhesimeve për datat 14 deri në 20 Maj, për të gjithë shqiptarët e bllokuar jashtë shtetit, por edhe anasjelltas.

Në kalendarin e publikuar udhëtimet do të jenë të mundura nga Stambolli, Milanoja, Roma, Frankfurti, Zyrihu, Parisi, Londra drejt Tiranës dhe anasjelltas.

Udhëtimet do të kryhen vetëm me Air Albania dhe qytetarët duhet ta prenotojnë fillimisht biletën, duke iu referuar orareve të mëposhtme.

Lajme të ngjashme

Leave a Comment

© Copyright 2020 Reporteri.al.