artikull 

Manastirliu i ikën karantinës në Tiranë dhe shijon fundjavën në Durrës

Shpërndaje lajmin
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ashtu si fundjavat e fundit, edhe kjo i ka dhënë liri-dalje disa orëshe nënave me fëmijët nën 14 vjeç.

Dhe mesa duket këtë gjë e ka shfrytëzuar edhe ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.

Siç shihet në fotot e mëposhtme të siguruara nga Syri.net, Manastirliu ka lënë Tiranën dhe së bashku me dy vajzat e saj është duke shijuar fundjavën në qytetin e Durrësit.

Qytetarët duhet të bëjnë shumë kujdes me lëvizjet e tyre, edhe me distancimin social pasi gjobat janë gati, por kjo nuk vlen për ministren. 

Si


Lajme të ngjashme

Leave a Comment

© Copyright 2020 Reporteri.al.