Lëmsh 

Kjo vajzë nuk ka të veshur xhinse, askush në rrugë nuk e dallon

Shpërndaje lajmin
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Një vajzë kishte vendosur që të ecë nëpër rrugët e Hong Kong-ut duke veshur asgjë përveç një bluze me mëngë të shkurtra dhe një çantë ngjyrë ari. Modelja bionde e cila ishte krejtësisht e zhveshur nga pjesa e poshtme, ishte ngjyrosur në atë mënyrë që të dukej sikur kishte veshur xhinse shumë të hollë, shkruan Dailymail. Pamjet e filmuara shfaqin vajzën e cila shihet duke ecur brenda shërbimeve tregtare, në shkallët lëvizëse, por që askush nuk e arrinte të dallonte ndonjë gjë. PER ME SHUM SHIKONI VIDEON ME POSHT!

Lajme të ngjashme

Leave a Comment

© Copyright 2020 Reporteri.al.