Lëmsh 

Kjo është mënyra më e mirë për t’ia marrë numrin një vajze

Shpërndaje lajmin
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Nëse jeni në kërkim të ideve se si mund t’ia merrni numrin një vajze, atëherë kjo video është për ju. Në faqen ‘BigDawsTv’ në Facebook është publikuar një video në të cilën shihet një djalosh duke mbajtur dy çanta të mëdha në duar. Ai ndalon femra të ndryshme në rrugë dhe u kërkon që ta marrin celularin e tij për të që gjendet në xhepin prapa, pasi që ai i ka duart e “zëna”,Pasi ato marrin celularin e tij, ai u kërkon që ta shkruajnë numrin e tyre në celularin e tij. Që të gjitha pranojnë që ta regjistrojnë numrin e tyre në celularin e tij, pasi ky truk iu duket shumë qesharak dhe interesant. Shikoni videon me posht…

Lajme të ngjashme

Leave a Comment

© Copyright 2020 Reporteri.al.