Lëmsh 

Fërkoje deri sa të derdhet, loja e re që po “tërbon” të mëdhenjtë

Shpërndaje lajmin
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Jeni lodhur duke ndenjur gjithë ditën në telefon dhe duke mos pasur asnjë mënyrë tjetër argëtimi? Prej pak kohësh po qarkullon një lojë e re erotike, të cilën mund ta bëni me partnerin tuaj.
Bëhet fjalë për një lojë të këndshme lëngjesh,e cila ka lidhje me penisin. Jizz është emri i penisit plastik ngjyrë rozë, të cilin duhet ta mbushni me një lëng që juve ju pëlqen më së shumti.Per me shum klikoni me linkun me posht…

link

Lajme të ngjashme

Leave a Comment

© Copyright 2020 Reporteri.al.