Rozë 

Luana po bashkëpunon me këngëtarin me famë ndërkombëtare

Luana Vjollca shumë shpejt do të bëhet pjesë e muzikës ndërkombëtare. Po, po e lexuat mirë, Luana… që një pjesë e publikut nuk i pëlqen zërin por i admiron format bombastike. Moderatorja ka sjellë dy bashkëpunime vërtetë ritmike për sezonin veror, “Sonte” me Ramadan Krasniqin dhe remake-un e “Moj bjondinë me sytë e zi” me grupin TNT dhe pritet të vijë në një bashkëpunim me këngëtarin Shpat Kasapi. Por, sipas “Gazeta Express”, bashkëpunimi që do i sjellë Luanës famën përtej kufijve është ai me këngëtarin me famë ndërkombëtare Faydee. “Express”…

Lexo më shumë
Rozë 

Stresi në burg prej dy javësh, shihni ç’bën mamaja e Kejsit për reperin

Dy javë më parë, reperi i njohur Stresi u arrestua në një hotel në Linzë, pasi ju gjet një sasi kokaine, armë dhe fishekë. Arrestimi i tij bëri bujë të madhe në media dhe familjarët e reperit deklaruan se gjithçka ishte e planifikuar, pasi djali i tyre nuk ishte fajtor. Gjithashtu e fejuara e tij, Kejsi, nëpërmjet postimeve të ndryshme në Instastory, tregoi se e mbështeste partnerin e saj dhe se do ti qëndrojë pranë këto ditë të vështira. Së fundmi, Kejsi ka treguar se edhe mamaja e saj, vjehrra…

Lexo më shumë
Rozë 

Me tangat në majë të vitheve, këngëtarja lezbike shqiptare “shpërthen” në videon në Instagram

Gugu është vënë gjithmonë në qendër të mediave rozë për shkak të deklaratave të saj habitëse për prirjet e saj seksuale. Ajo ka disa ditë që ka publikuar këngën e saj të re “S’je i jemi” dhe lajmëroi rikthimin e saj në muzikë. Këngëtarja provokuese ka prostuar në llogarinë e saj në Instagram një video shumë erotike me të brendshme. Duke lëvizur në mënyrë shumë seksi, ajo shkruan: Një video për Instagramin e ri”.

Lexo më shumë
Rozë 

Ish banorja e BB: “Shqiptari nga Kosova më ka ofruar 250 mijë euro për një natë”

Ish banorja e Big Brother Albania, Xhensila Pere, në PopCulture në Top Channel ka zbuluar detaje nga jeta e saj private dhe tha se aktualisht është single por që preferon që meshkujt në jetën e saj ti ketë më të vegjël se vetja. E pyetur nga moderatorët e emisionit PopCulture për projektet e saj të ardhshme, Xhensila theksoi se dëshiron të eksperimentojë edhe botën e kinematografisë, dhe pse jo të luajë edhe filmin e parë porno në Shqipëri, nëse pagesa do të ishte e mirë: “Aktrimi është një fushë që…

Lexo më shumë
Rozë 

Ish banorja e BB: “Shqiptari nga Kosova më ka ofruar 250 mijë euro për një natë”

Ish banorja e Big Brother Albania, Xhensila Pere, në PopCulture në Top Channel ka zbuluar detaje nga jeta e saj private dhe tha se aktualisht është single por që preferon që meshkujt në jetën e saj ti ketë më të vegjël se vetja. E pyetur nga moderatorët e emisionit PopCulture për projektet e saj të ardhshme, Xhensila theksoi se dëshiron të eksperimentojë edhe botën e kinematografisë, dhe pse jo të luajë edhe filmin e parë porno në Shqipëri, nëse pagesa do të ishte e mirë: “Aktrimi është një fushë që…

Lexo më shumë
Rozë 

Avokatja shqiptare Redona Koci thyen rrjetin, ndez imagjinatën me imazhin e fundit

Redona Koçi shquhet për linjat trupore perfekte me të cilat vazhdon të komentohet dhe të pëlqehet çdoherë. Atë e njohin me epitetin “Avokatja më seksi shqiptare”, për arsye se ajo ka përfunduar studimet e saj në drejtimin juridik. Format e saj bombastike kanë bërë që ajo të jetë më e përfolura në shtypin rozë për çdo paraqitje të saj të zjarrtë. Madje këto linja nuk heziton ti shfaq krejtësisht, e nganjëherë edhe me ekspozim të tepërt. Në rrjetin social “Instagram” Redona ka mbi 100 mijë ndjekës, të cilët i ka fituar…

Lexo më shumë
Rozë 

Modelja me forma bombastike “sulmon” sërish Kim Kardashianin, e pabesueshme ajo që thotë për të

Anastasia Kvitko është supermodelja bukuroshe ruse e cila e konsideron veten si Kim Kardashian e së ardhmes.Ajo ka rritur numrin e ndjekësve nga 2.1 milionë në 7.6 milionë fansa.23-vjeçarja ka forma bombastike dhe një fytyrë engjëllore.Ajo ka sulmuar sërish më të famshmen e klanit Kardashian me disa fjalë thumbuese.Per me shume klikoni me posht. link

Lexo më shumë
Aktualitet Lajme Nga Bota Rozë 

2 këngëtaret shqiptare “nxejnë” New York-un, puthje në buzë dhe dedikim të njëjtë për njëra-tjetrën

Nëse keni menduar që këngëtaret shqiptare më famë botërore nuk shkojnë mirë me njëra-tjetrën për shkak të konkurrencës, kjo foto ju vërteton komplet të kundërtën. Bebe Rexha dhe Rita ora kanë befasuar jo pak fansat e tyre, teksa Rexha dhe Ora kanë postuar të njëjtën foto në Instagram duke u puthur në buzë me njëra-tjetrën. Që të dyja kanë shkruar krah fotos: Best Friends!” Komentet kanë qenë të shumta, ku bien në sy edhe ato në gjuhën shqip. Epo vajzat dinë si të tërheqin vëmendje apo jo?!

Lexo më shumë
Aktualitet Lajme Rozë 

Me gjoks jashtë dhe provokuese, rrëfehet gazetarja: “Play Boy” më ofroi 30 mijë euro, por…

Më gjoks jashtë dhe provokuese, Enki, do të mbesë padyshim në mendjen e shumë shqiptarëve si spikerja më seksi. Gazetarja e cila bëri shumë bujë më veshjen e saj të pazakontë në televizionin Zjarr Tv, na ka treguar ditën e sotme, një sekret të cilin deri më tani nuk e kishim ditur. Linjat e saj, veçanërisht gjoksi, bënë aq shumë bujë, sa Enki “ra në syrin” e mediave ndërkombëtare. E ftuar tek “Rudina”, Enkit reguar për ofertën që i kishte bërë revista me famë botërore “Play Boy”. Ajo u shpreh…

Lexo më shumë
Aktualitet Lajme Rozë 

Me barkun e rrumbullakosur, flet Armina: Kjo është e vërteta e shtatzënisë time

Kohët e fundit është aluduar gjerësisht në lidhje me shtatzëninë e Armina Mevlanit. Ditën e djeshme ajo u shfaq e veshur me një fustan të kuq, nga i cili i dukej barku i rrumbullakosur. Siç mund ta shikoni edhe vet nga fotot e mëposhtme, mund të thonim pa frikë se ajo është shtatzënë, pasi është shfaqur shumë më ndryshe nga çdo herë tjetër. Por ka qenë vet Armina ajo që ka reaguar dhe ka hedhur poshtë çdo lloj aludimi. Armina pranon se nuk është shtatzënë dhe se pikë së pari…

Lexo më shumë

© Copyright 2020 Reporteri.al.