Lëmsh 

Horoskopi për të martën/ Këtyre shenjave do të ju ecë ters

Dashi-Mund të merrni disa bonuse dhe avantazhe të papritura, të cilat gjithsesi do ju lejojnë që të përmirësoni rezultatet në punë. Ky është momenti më i mirë për të mbajtur impulsivitetin nën kontroll në sferën e dashurisë. Demi-Duhet të ndiqni më shumë këshillat e vlefshme të bashkëpunëtorëve dhe të afërmve tuaj, pasi së fundmi keni qenë shumë kokëfortë në marrjen e vendimeve në vendin e punës. Kjo e martë është ideale për të reflektuar. Takimet e mbrëmjes janë mjaft të favorshme. Binjakët-Në dashuri mos u tregoni shumë të paduruar, pasi…

Lexo më shumë
Lëmsh 

Instagram dhe Facebook jashtë funksionimit, ç’po ndodh me aplikacionet tani?

Facebook dhe Instagram kanë dalë jashtë funksionimit mbrëmjen e sotme. Janë të shumtë përdoruesit nga e gjithë bota që po ankohen se nuk po mund të kenë akses në llogaritë e tyre. Në Facebook, përdoruesit nuk mund të postojnë, pëlqejnë apo të komentojnë. Sa i përket Instagram, përdoruesit e kanë të pamundur të shohin të rejat në biseda apo në faqen kryesore. Sa herë që tentojnë ta bëjnë këtë gjë, përballen me një mesazh error. Kjo gjë nuk ishte paralajmëruar më parë nga ana e kompanisë që zotëron dhe Instagram…

Lexo më shumë
Lëmsh 

Kjo është mënyra më e mirë për t’ia marrë numrin një vajze

Nëse jeni në kërkim të ideve se si mund t’ia merrni numrin një vajze, atëherë kjo video është për ju. Në faqen ‘BigDawsTv’ në Facebook është publikuar një video në të cilën shihet një djalosh duke mbajtur dy çanta të mëdha në duar. Ai ndalon femra të ndryshme në rrugë dhe u kërkon që ta marrin celularin e tij për të që gjendet në xhepin prapa, pasi që ai i ka duart e “zëna”,Pasi ato marrin celularin e tij, ai u kërkon që ta shkruajnë numrin e tyre në celularin…

Lexo më shumë
Lëmsh 

Fërkoje deri sa të derdhet, loja e re që po “tërbon” të mëdhenjtë

Jeni lodhur duke ndenjur gjithë ditën në telefon dhe duke mos pasur asnjë mënyrë tjetër argëtimi? Prej pak kohësh po qarkullon një lojë e re erotike, të cilën mund ta bëni me partnerin tuaj. Bëhet fjalë për një lojë të këndshme lëngjesh,e cila ka lidhje me penisin. Jizz është emri i penisit plastik ngjyrë rozë, të cilin duhet ta mbushni me një lëng që juve ju pëlqen më së shumti.Per me shum klikoni me linkun me posht… link

Lexo më shumë
Lëmsh 

Tre meshkujt shqiptarë të fiksuar pas orëve, kush e ka më të shtrenjtë?

Kohët e fundit ju kem i treguar blerjet marramendëse të Noizyt, të cilat përfshijnë një Ferrari superluksoze dhe një orë marramendëse, vlera e së cilës është sa një shtëpi.Por, siç duket, Noizy nuk është i vetmi që ka këtë dëshirë të çmendur për orët. Edhe meshkuj të tjerë të showbizit shqiptar janë marrosur pas firmave dhe kanë bërë blerje marramendëse. Per me shum klikoni ne linkun me posht. link

Lexo më shumë
Lëmsh 

Dhunoi brutalisht vajzën 2-vjeçare, befason gruaja: E organizoi burri sepse do t’më ndajë

Pamjet brutale që u shpërndanë në rrjet pak ditë më parë në Turqi, teksa një nënë dhunonte të bijën e saj vetëm 2-vjeçare nxitën reagime të shumta shoqërore.Gjykata më në fund ka dënuar nënën e 2-vjeçares me 5 vite e gjysmë burg.Babai i vajzës, Erdem Tulubas, tha se shikonte të nxira në trupin e vogëlushes, por që gruaja e tij e mohonte vazhdimisht ta kishte dhunuar.Per te par videon klikoni me posht… link

Lexo më shumë
Aktualitet Lajme Lëmsh 

Transgjinore dhe Krishtlindje, kush e fitoi Miss Trans në Tiranë?

Miss Trans 2017″ është mbajtur në kryeqytetin e Shqipërisë gjatë festës së Krishtlindjeve, ku transgjinor të shumtë kanë sfiluar dhe kanë konkurruar mes tyre për të rrëmbyer kurorën e Miss Transit. Kanë qenë shtatë transgjinore ato që janë bërë pjesë e këtij konkursi, i cili është mbajtur në një prej diskove të Tiranës, ku kanë qenë të pranishëm rreth 100 persona. Transgjinoret ishin të veshura me fustane ngjyrë rozë. Nga ky konkurs përveç “Miss Trans” u përzgjodhën dhe dy fituese të tjera “Miss Trans Buzëqeshja”, dhe “Shoqëruesja e Parë e…

Lexo më shumë
Lëmsh 

Kjo vajzë nuk ka të veshur xhinse, askush në rrugë nuk e dallon

Një vajzë kishte vendosur që të ecë nëpër rrugët e Hong Kong-ut duke veshur asgjë përveç një bluze me mëngë të shkurtra dhe një çantë ngjyrë ari. Modelja bionde e cila ishte krejtësisht e zhveshur nga pjesa e poshtme, ishte ngjyrosur në atë mënyrë që të dukej sikur kishte veshur xhinse shumë të hollë, shkruan Dailymail. Pamjet e filmuara shfaqin vajzën e cila shihet duke ecur brenda shërbimeve tregtare, në shkallët lëvizëse, por që askush nuk e arrinte të dallonte ndonjë gjë. PER ME SHUM SHIKONI VIDEON ME POSHT!

Lexo më shumë
Lëmsh 

“West side family” rikthejnë zërin e Dr.Florit, sjellin surprizën për të gjithë fansat

Ndarja nga jeta e Dr. Florit ishte një lajm i hidhur për artin shqiptar dhe për muzikën. Ai do të kujtohet si një ndër këngëtarët që i dha shumë hite fansave të tij, e po ashtu si pjesë e pandashme e grupit “West side family”. Por ndërsa kanë kaluar tre vite nga largimi i tij, dy pjesëtarët e tjerë të grupit, Landi dhe Miri do të sjellin një këngë të re, ku do të jetë edhe zëri i Florit. Në një postim në rrjetet sociale, Landi ka shkruar:  Pa fjalë…

Lexo më shumë

© Copyright 2020 Reporteri.al.